an online Instagram web viewer
Fransa Büyükelçiliği'nden Okullarımıza ziyaret.

Fransa Büyükelçiliği Kültür Etkinlikleri ve İşbirliği Müsteşarı ve Türkiye Fransız Kültür Merkezi Müdürü Eric Soulier okullarımızı ziyaret etti. Vakıf Başkan Yardımcımız Sayın Demir Kısakürek'in de katıldığı ve okul yöneticilerimizin hazır bulunduğu ziyarette Müsteşara, Fransa İstanbul Konsolosluğu Dil Ataşesi Virginie Villechange ve Akademik Konsey üyemiz Georges Doumergue de eşlik etti.

Müsteşar, Vakfımız ve okullarımızla ilgili detaylı bilgi aldı ve kampüslerimizi gezdi. Öğrenci ve öğretmenlerimizle sohbet eden müsteşar okulumuzun fiziki olanaklarını da inceledi.

Okullarımızın sunduğu eğitim olanakları ve kampüslerimizi çok beğendiğini aktaran Eric Soulier, eğitim ve kültür alanında kurulacak işbirlikleri konusunda iyi niyet ve desteklerini ifade etti.

Fransa Büyükelçiliği'nden Okullarımıza ziyaret. Fransa Büyükelçiliği Kültür Etkinlikleri ve İşbirliği Müsteşarı ve Türkiye Fransız Kültür Merkezi Müdürü Eric Soulier okullarımızı ziyaret etti. Vakıf Başkan Yardımcımız Sayın Demir Kısakürek'in de katıldığı ve okul yöneticilerimizin hazır bulunduğu ziyarette Müsteşara, Fransa İstanbul Konsolosluğu Dil Ataşesi Virginie Villechange ve Akademik Konsey üyemiz Georges Doumergue de eşlik etti. Müsteşar, Vakfımız ve okullarımızla ilgili detaylı bilgi aldı ve kampüslerimizi gezdi. Öğrenci ve öğretmenlerimizle sohbet eden müsteşar okulumuzun fiziki olanaklarını da inceledi. Okullarımızın sunduğu eğitim olanakları ve kampüslerimizi çok beğendiğini aktaran Eric Soulier, eğitim ve kültür alanında kurulacak işbirlikleri konusunda iyi niyet ve desteklerini ifade etti.

1 Comments:

  1. duygu_oconner

    Je voudrais travailler avec vous comme le prof.de français

207 Likes (last 100 likes only):